Llistes eleccions generals

Any 2019

  • 10 de novembre
    • Congrés dels Diputats
      • Circumscripció de Barcelona
        1. Meritxell Batet Lamaña
        2. Francisco Polo Llavata
        3. Mercè Perea Conillas
        4. José Zaragoza Alonso
        5. Lídia Guinart Moreno
        6. Francisco Aranda Vargas
        7. Carmen Andrés Añón
        8. Arnau Ramírez Carner
        9. Sònia Guerra López
        10. Enric Fernández-Velilla Ceprià
        11. Alícia Rodríguez Luna
        12. Carles Cuerva Claver
        13. Gracia García Matute
        14. Josep Paré Aregall
        15. Carmen García Lores
        16. Gerard Llobet Sánchez
        17. Susanna Mérida López
        18. Tomás Casero García
        19. Maite Carrillo García
        20. Mohammad Iqbal Chauhdry
        21. Sonia Beltran Dey
        22. Sergio Navarro Tudela
        23. Manuela Arriaga Aznar
        24. Marc Cabañas Hidalgo
        25. Maria Jesús Rodríguez Martínez
        26. Manuel Ortíz Marchena
        27. Cindy Rando Radaeli
        28. José Antonio García Saceda
        29. Cristina Cristóbal Ruiz
        30. Francisco Ortiz Herrera
        31. Eulàlia Lluch Bramon
        32. Matias Carnero Sojo

        Suplents

        1. Eduard Vallhonesta Alarcón
        2. Jaqueline Baca Chankingah
        3. Jesús Prieto Santos
        4. María Lladó Leal
        5. Josep Lluís Salazar Máñez
        6. Gisela Vargas Reyes
        7. Héctor Leal Reyes
        8. María Vallejo González
        9. Francesc Bringueret Nafria
        10. Noemí Trucharte Cervera
      • Circumscripció de Girona
        1. Marc Lamuà Estañol
        2. Blanca Cercas Mena (Independent)
        3. José Manuel Alistes Salís
        4. Laura Serrano Gálvez
        5. Antonio Lorente Estepa
        6. Olga Simarro Rojas

        Suplents

        1. Elena Álarez Castaño (Independent)
        2. Gabriel Guerrero Martín
        3. Francina Planella Margall
        4. José Rodríguez Fontao
        5. Ana Belén Avilés Ramos
        6. Joan Martín Puntada
        7. Dolors Padilla Richart
        8. Francisco-Busquets Palahi Francesc
        9. Montse Pla Font
        10. Lara Torres Lledó
      • Circumscripció de Lleida
        1. Montse Mínguez García
        2. Silveri Caro Cabrera
        3. Lorena González Dios
        4. Carles Boix Riart

        Suplents

        1. Encarna Tarifa Fernández
        2. Miquel Àngel Sánchez Aguilà
        3. Gemma Moreno Iglesias
        4. Joel Bastons Vilaltella
      • Circumscripció de Tarragona
        1. Joan Ruiz i Carbonell
        2. Sandra Guaita Esteruelas
        3. Dolors Bel Guerrero
        4. Óscar Sánchez Ibarra
        5. Diana Salvadó Artells
        6. Carlos Javier Trinchan Viñes

        Suplents

        1. Xavier Sabaté Ibarz
        2. Estela Baeza Vaquerizo
        3. Roger Caballero Folch
        4. Vanesa Reina Belenguer
    • Senat
      • Circumscripció de Barcelona
        1. Manuel Cruz Rodríguez
        2. Elia Tortolero Orejuela
        3. Carles Martí Jufresa

        Suplents

        1. Morgana Mabel Vargas Crespo
        2. Javier Fernández Medrano
        3. Francesc Castellana Aregall
        4. Teresa Llorens Carbonell
        5. Andrea Zapata Alfonso
        6. Daniel Calvo Zurriaga
      • Circumscripció de Girona
        1. Ferran Camas Roda (Independent)
        2. Pepa Celaya Armisen
        3. Xavier Rangel Martínez

        Suplents

        1. Marta Poyatos González
        2. Miguel Rivas Peralta
        3. Carlos Fernández Amer
        4. Dolors Hernández Navarro
        5. Marina Alegre Martínez
        6. Andrés Cascio Pirri
      • Circumscripció de Lleida
        1. Víctor Orrit Ambrosio
        2. Montserrat Parra Alba
        3. Pasión Gador Romero García

        Suplents

        1. Rafael Peris Martin
        2. Teresa Mayoral Seró
        3. Anna Queraltó Escudé
        4. Adrià Olaya Salla
        5. Anna Rius Alzamora
        6. José Luis Palacios Rodríguez
      • Circumscripció de Tarragona
        1. Santiago Castellà Surribas
        2. Joan Castor Gonell Agramunt
        3. Maria Jesús Sequera García

        Suplents

        1. Imma Costa Ramon
        2. Daniel Cid Ricote
        3. Tere Esmel Casanova
        4. Manel de la Vega Carrera
        5. Salvador Ferré Budesca
        6. Rocío León Aller
  • 28 d'abril
  • Certificat no concurrència imputats a les llistes
    • Congrés dels Diputats
      • Circumscripció de Barcelona
        1. Meritxell Batet Lamaña
        2. Francisco Polo Llavata
        3. Mercè Perea Conillas
        4. José Zaragoza Alonso
        5. Lídia Guinart Moreno
        6. Francisco Aranda Vargas
        7. Carmen Andrés Añón
        8. Arnau Ramírez Carner
        9. Sònia Guerra López
        10. Enric Fernández-Velilla Ceprià
        11. Alícia Rodríguez Luna
        12. Carles Cuerva Claver
        13. Gracia García Matute
        14. Josep Paré Aregall
        15. Carmen García Lores
        16. Gerard Llobet Sánchez
        17. Susanna Mérida López
        18. Tomás Casero García
        19. Maite Carrillo García
        20. Mohammad Iqbal Chauhdry
        21. Sonia Beltran Dey
        22. Sergio Navarro Tudela
        23. Manuela Arriaga Aznar
        24. Marc Cabañas Hidalgo
        25. Maria Jesús Rodríguez Martínez
        26. Manuel Ortíz Marchena
        27. Cindy Rando Radaeli
        28. José Antonio García Saceda
        29. Cristina Cristóbal Ruiz
        30. Francisco Ortiz Herrera
        31. Eulàlia Lluch Bramon
        32. Matias Carnero Sojo

        Suplents

        1. Eduard Vallhonesta Alarcón
        2. Jaqueline Baca Chankingah
        3. Jesús Prieto Santos
        4. María Lladó Leal
        5. Josep Lluís Salazar Máñez
        6. Gisela Vargas Reyes
        7. Héctor Leal Reyes
        8. María Vallejo González
        9. Francesc Bringueret Nafria
        10. Noemí Trucharte Cervera
      • Circumscripció de Girona
        1. Marc Lamuà Estañol
        2. Blanca Cercas Mena (Independent)
        3. José Manuel Alistes Salís
        4. Laura Serrano Gálvez
        5. Antonio Lorente Estepa
        6. Olga Simarro Rojas

        Suplents

        1. Elena Álarez Castaño (Independent)
        2. Gabriel Guerrero Martín
        3. Francina Planella Margall
        4. José García Rodríguez
        5. Ana Belén Avilés Ramos
        6. Joan Martín Puntada
        7. Dolors Padilla Richart
        8. Francisco-Busquets Palahi Francesc
        9. Montse Pla Font
        10. Lara Torres Lledó
      • Circumscripció de Lleida
        1. Montse Mínguez García
        2. Silveri Caro Cabrera
        3. Lorena González Dios
        4. Carles Boix Riart

        Suplents

        1. Encarna Tarifa Fernández
        2. Miquel Àngel Sánchez Aguilà
        3. Gemma Moreno Iglesias
        4. Joel Bastons Vilaltella
      • Circumscripció de Tarragona
        1. Joan Ruiz i Carbonell
        2. Sandra Guaita Esteruelas
        3. Dolors Bel Guerrero
        4. Óscar Sánchez Ibarra
        5. Diana Salvadó Artells
        6. Carlos Javier Trinchan Viñes

        Suplents

        1. Xavier Sabaté Ibarz
        2. Estela Baeza Vaquerizo
        3. Roger Caballero Folch
        4. Vanesa Reina Belenguer
    • Senat
      • Circumscripció de Barcelona
        1. Manuel Cruz Rodríguez
        2. Elia Tortolero Orejuela
        3. Carles Martí Jufresa

        Suplents

        1. Morgana Mabel Vargas Crespo
        2. Javier Fernández Medrano
        3. Francesc Castellana Aregall
        4. Teresa Llorens Carbonell
        5. Andrea Zapata Alfonso
        6. Daniel Calvo Zurriaga
      • Circumscripció de Girona
        1. Ferran Camas Roda (Independent)
        2. Pepa Celaya Armisen
        3. Xavier Rangel Martínez

        Suplents

        1. Marta Poyatos González
        2. Miguel Rivas Peralta
        3. Carlos Fernández Amer
        4. Dolors Hernández Navarro
        5. Marina Alegre Martínez
        6. Andrés Cascio Pirri
      • Circumscripció de Lleida
        1. Víctor Orrit Ambrosio
        2. Montserrat Parra Alba
        3. Pasión Gador Romero García

        Suplents

        1. Rafael Peris Martin
        2. Teresa Mayoral Seró
        3. Anna Queraltó Escudé
        4. Adrià Olaya Salla
        5. Anna Rius Alzamora
        6. José Luis Palacios Rodríguez
      • Circumscripció de Tarragona
        1. Santiago Castellà Surribas
        2. Joan Castor Gonell Agramunt
        3. Maria Jesús Sequera García

        Suplents

        1. Imma Costa Ramon
        2. Daniel Cid Ricote
        3. Tere Esmel Casanova
        4. Manel de la Vega Carrera
        5. Salvador Ferré Budesca
        6. Rocío León Aller

Any 2016

Certificat no concurrència imputats a les llistes
  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Meritxell Batet Lamaña
      2. Manuel Cruz (independent)
      3. Mercè Perea Conillas
      4. José Zaragoza Alonso
      5. Lídia Guinart Moreno
      6. Mohamed Chaib Akdin
      7. Mª Isabel López Chamosa
      8. Arnau Ramírez Carner
      9. Carme Carmona Pascual
      10. Gabriel Colomé García
      11. Elena Díaz Torrevejano
      12. Juan Luis Ruíz López
      13. Elía Tortolero Orejuela
      14. Josep Paré Aregall
      15. Noemí Trucharte Cervera
      16. Francisco Aranda Vargas
      17. Meritxell Cabezón Arbat
      18. José María García-Calvillo Fernández
      19. Marta Villanueva Cendan
      20. Mohammad Iqbal Chauhdry
      21. Concepción Jiménez Cruz
      22. Manuel Esteban Lupiáñez
      23. Eva María Menor Cantador
      24. Jordi Darocas Fonellosa
      25. Rosalía Monroy Sánchez
      26. Joaquín Núñez Manzano
      27. Patrícia Roman Martínez
      28. Renato Marín López
      29. Laura Lozano
      30. Adrian Barreda Yáñez
      31. Eulàlia Lluch Bramon

      Suplents

      1. Ricardo Silvestre Nebot
      2. María José Buxo Borràs "Pitu"
      3. Benjamí Dòniga
      4. Jacqueline Gaspar Andrés
      5. José Antonio Ricis Saavedra
      6. Susanna Mérida López
      7. Ismael Díaz Pasadas
      8. Marta Sendra Ibáñez
      9. Salustiano Monteagudo Hidalgo
      10. Elisabet Tamargo Bravo
    • Circumscripció de Girona
      1. Marc Lamuà Estañol
      2. Mireia Guerrero Casado
      3. Manel Roqueta Casalprim
      4. Laura Serrano Gálvez
      5. Mingo Álvarez Álvarez
      6. Olga Simarro Rojas

      Suplents

      1. José López Ruiz
      2. Iolanda Aguilar Gallego
      3. Narcís Quintana Martínez
      4. Mayka Rodríguez Manríquez
      5. Francesc Xavier Montero Funes
      6. Mónica Rios García
      7. Mario Ros Vidal
      8. Cristina Manzaneda Vargas
    • Circumscripció de Lleida
      1. Mònica Lafuente de la Torre
      2. Guillermo Hervera Nadal
      3. Veronique Noelle Fontan
      4. Eudald Ibars Pontí

      Suplents

      1. Teresa Cunillera Mestres
      2. Francesc Torres Arno
      3. Lorena González Dios
      4. Antonio Ordóñez Saldaña
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Joan Ruiz i Carbonell
      2. Diana Salvadó Artells
      3. Victor Alcoverro Albesa
      4. Teresa Esmel Casanova
      5. Alfons Ribas Pérez
      6. Sofia Acosta Belles

      Suplents

      1. Joan Manel Rosario Jove
      2. Núria Valls Domènech
      3. Artur Miró Palau
      4. Montserrat Latorre Pasanau
      5. Xavier Sabaté Ibarz
      6. Rocio León Aller
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Carles Martí Jufresa
      2. Erika Torregrossa Acuña
      3. Francesc Xavier Grau Roig

      Suplents

      1. Conxita Campoy Martí
      2. Antonio Rozas Martínez
      3. María Carmen Lozano Pareja
      4. Antonio Fortes Gutiérrez
      5. Jairo Ernesto Silva Sánchez
      6. Laura Sánchez López
    • Circumscripció de Girona
      1. Cristina López Rodríguez
      2. Joan Aguilar Destart
      3. Raquel Gallego Cristóbal

      Suplents

      1. Iolanda Pineda Ballo
      2. José Manuel Verde Tejero
      3. Martí Duran Pons
      4. Alba Cacallar López
      5. Dídac Capel Domíguez
      6. Aida Latorre González
    • Circumscripció de Lleida
      1. Francesc Boya Alós
      2. Judith Alcalá González
      3. Silveri Caro Cabrera

      Suplents

      1. Cristian Botija Carava
      2. Teresa Ginesta Riera
      3. Carles García Gómez
      4. Montserrat Bosch Pascual
      5. Carme Rivera Baró
      6. Diego López Ruíz
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Joan Sabaté i Borràs
      2. Maria Jesús Sequera García
      3. Josep Fèlix Ballesteros Casanovas

      Suplents

      1. Albert Alarcón Fibla
      2. Mª Lluïsa Esmel Cardona
      3. Roger Caballero Folch
      4. Màxima Serrano Gasso
      5. Roc Muñoz Martínez
      6. Montse Muñoz Madueño

Any 2015

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Carme Chacón Piqueras
      2. Germán Rodríguez Sánchez
      3. Mercè Perea Conillas
      4. José Zaragoza Alonso
      5. Lídia Guinart Moreno
      6. Maurici Lucena Betriu
      7. Mª Isabel López Chamosa
      8. Joan Rangel Tarres
      9. Carme Carmona Pascual
      10. Arnau Ramírez Carner
      11. Elia Tortolero Orejuela
      12. Gabriel Colomé García
      13. Meritxell Cabezón Arbat
      14. Juan Luis Ruiz López
      15. Noemí Trucharte Cervera
      16. Josep Paré Aregall
      17. Mª Pilar Díaz López
      18. Joan Carles Corcuera Plaza
      19. Elena Díaz Torrevejano
      20. Nicolás Cortés Rojano
      21. Marta Villanueva Cendán
      22. Mohammed Iqbal Chauhdry
      23. Conxita Jiménez Cruz
      24. Óscar Mantilla Téllez
      25. Eva Menor Cantador
      26. Jordi Darocas Fonellosa
      27. Rosalía Monroy Sánchez
      28. Renato Marín López
      29. Patrícia Román Martínez
      30. José Mª García Calvillo Fernández
      31. Eulàlia Lluch Bramón

      Suplents

      1. Ricardo Silvestre Nebot
      2. Pitu Buxo Borràs
      3. Salaustià Monteagudo Hidalgo
      4. Jacqueline Gaspar Andrés
      5. José Antonio Ricis Saavedra
      6. Susanna Mérida López
      7. Ismael Díaz Pasadas
      8. Marta Sendra Ibáñez
      9. Antonio Fortes Gutiérrez
      10. Elisabet Tamargo Bravo
    • Circumscripció de Girona
      1. Marc Lamuà Estañol
      2. Mireia Guerrero Casado
      3. Manel Roqueta Casalprim
      4. Laura Serrano Gálvez
      5. Mingo Álvarez Álvarez
      6. Olga Simarro Rojas

      Suplents

      1. José López Ruiz
      2. Iolanda Aguilar Gallego
      3. Narcís Quintana Martínez
      4. Mayka Rodríguez Manríquez
      5. Xavier Montero Funes
      6. Mónica Rios García
      7. José Manuel Verde Tejero
      8. Cristina Manzaneda Vargas
    • Circumscripció de Lleida
      1. Mònica Lafuente de la Torre
      2. Guillermo Hervera Nadal
      3. Maria Dolors Vidal Guiu
      4. Eudald Ibars Pontí

      Suplents

      1. Teresa Cunillera Mestres
      2. Francesc Torres Arno
      3. Lorena González Dios
      4. Antonio Ordóñez Saldaña
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Joan Ruiz i Carbonell
      2. Diana Salvadó Artells
      3. Victor Alcoverro Albesa
      4. Teresa Esmel Casanova
      5. Alfons Ribas Pérez
      6. Sofia Acosta Belles

      Suplents

      1. Joan Manel Rosario Jove
      2. Núria Valls Domènech
      3. Artur Miró Palau
      4. Montserrat Latorre Pasanau
      5. Xavier Sabaté Ibarz
      6. Rocio León Aller
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Carles Martí Jufresa
      2. Erika Torregrossa Acuña
      3. Xavier Grau Roig

      Suplents

      1. David Buxens Escorihuela
      2. Jairo Ernesto Silva Sánchez
      3. Antonio Rozas Martínez
      4. Laura Sánchez López
      5. Conxita Campoy Martí
      6. Mª Carmen Lozano Pareja
    • Circumscripció de Girona
      1. Cristina López Rodríguez
      2. Joan Aguilar Destart
      3. Raquel Gallego Cristóbal

      Suplents

      1. Iolanda Pineda Ballo
      2. Mario Ros Vidal
      3. Martí Duran Pons
      4. Alba Cacallar López
      5. Dídac Capel Domíguez
      6. Aida Latorre González
    • Circumscripció de Lleida
      1. Judith Alcalá González
      2. Silveri Caro Cabrera

      Suplents

      1. Cristian Botija Carava
      2. Teresa Ginesta Riera
      3. Carles García Gómez
      4. Montserrat Bosch Pascual
      5. Carme Rivera Baró
      6. Diego López Ruíz
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Joan Sabaté i Borràs
      2. Maria Jesús Sequera García
      3. Josep Fèlix Ballesteros Casanovas

      Suplents

      1. Albert Alarcón Fibla
      2. Mª Lluïsa Esmel Cardona
      3. Roger Caballero Folch
      4. Màxima Serrano Gasso
      5. Roc Muñoz Martínez
      6. Montse Muñoz Madueño

Any 2011

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Carme Chacón Piqueras
      2. Daniel Fernández González
      3. Joan Rangel Tarrés
      4. Esperança Esteve Ortega
      5. José Zaragoza Alonso
      6. Isabel López Chamosa
      7. Albert Soler Sicília
      8. Meritxell Batet Lamaña
      9. Román Ruíz Llamas
      10. Juan Carlos Corcuera Plaza
      11. Germán Rodríguez Sánchez
      12. Joan Canongia Gerona
      13. Lourdes Muñoz Santamaría
      14. José Vicente Muñoz Gómez
      15. Eva Bermúdez López
      16. Sixte Moral i Reixach
      17. Meritxell Cabezón Arbat
      18. Aroa Arauzo Pérez
      19. Carles Cuerva Claver
      20. Raquel López Hurtado
      21. Josep Paré Aregall
      22. Dayse Ivonne Cabrera Moreira
      23. Julio Garzón González
      24. Gloria Mans Cervantes
      25. Rocío del Mar Ramírez
      26. Alberto Matallanas Carrillo
      27. Maria del Carme Rosell Espelt
      28. Cristina Cardenete i Suriol
      29. Albert Iglesias i Boza
      30. Laia Martínez Roncero
      31. Montserrat Colldeforns i Sol

      Suplents

      1. Rafael Fernández Domínguez
      2. Ramon Carrión Duran
      3. Josefa Escuin Azcona
      4. Miquel Cáceres Tingley
      5. Carme Garrido Garrido
      6. Árvaro Rodilla García
      7. José Luis Díaz Torrevejano
      8. Milagros Vicente Ros
      9. Marta Albés Carbonell
      10. José Manuel Rueda García
    • Circumscripció de Girona
      1. Àlex Sáez i Jubero
      2. Iolanda Pineda Balló
      3. Enric Pérez i Casas
      4. Marina Illescas i Ruiz
      5. Carles Casals Cantieri
      6. Verónica Lahoya Rodríguez

      Suplents

      1. lsidre Joher i Sala
      2. Maria Quer i Ariño
      3. Joan Bernat i Pane
      4. Maite Guerrero i Sánchez
      5. Manel Roqueta i Casalprim
      6. Elisenda Pérez i Esteve
    • Circumscripció de Lleida
      1. Teresa Cunillera i Mestres
      2. Fèlix Larrosa i Piqué
      3. Òscar Ordeig Molist
      4. Arantxa Calvera Coscullela

      Suplents

      1. Josep Maria Dalmau Gil
      2. Marina Forcada
      3. Encarna Tarifa
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Francesc Vallès Vives
      2. Joan Ruiz Carbonell
      3. Lluïsa Lizarraga Gisbert
      4. Ramon Ribas Solé
      5. Sònia Bertomeu Franch
      6. Ana López Vázquez

      Suplents

      1. M. José Beltran Piñol
      2. Germán Lopez Santamaria
      3. Rocío Leon Aller
      4. Antoni España Forcadell
      5. Àngels Olesti Gou
      6. Josep Anton Burgasé i Rabinad
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Mònica Almiñana i Riqué
      2. Carles Martí i Jufresa
    • Circumscripció de Girona
      1. Rafel Bruguera i Batalla
      2. Pepa Celaya Armisen
      3. Magda Casamitjana Aguilà

      Suplents

      1. Núria Navarro i Hurarado
      2. Ramon Moreno i Aranda
      3. Marc Lamuà Estanyol
      4. Rosa Mª Orriols i Ramos
      5. Joan Trias i Badruna
      6. Monica Cerones i Rovira
    • Circumscripció de Lleida
      1. Francesc Xavier Boya Alós
      2. Josepa Peiró i Badia

      Suplents

      1. Josep Maria Batlle
      2. Rosa Mª Giralt
      3. Maria Burgués
      4. Diego López
      5. Miquel Casals
      6. Lorena González
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Joan Sabaté i Borràs
      2. Maria Jesús Sequera
      3. Anton Ferré Fons

      Suplents

      1. Miriam Galindo Gomez
      2. Josep Solé Arnal
      3. Iolanda Almagro Cardenete
      4. Kenneth Martinez Malina
      5. Rosa Mª Ibarra
      6. Manel Ordoño

Any 2008

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Carme Chacón Piqueras
      2. Joan Clos i Matheu
      3. David Vergara i Figueras
      4. Elisenda Malaret García
      5. Daniel Fernández González
      6. Montserrat Colldeforns i Sol
      7. Manuel Mas i Estela
      8. Lourdes Muñoz Santamaría
      9. Mª Isabel López Chamosa
      10. Jordi Pedret Grenzner
      11. Meritxell Batet Lamaña
      12. Esperança Esteve Ortega
      13. Joan Canongia Gerona
      14. Juan Carlos Corcuera Plaza
      15. Mª Dolors Puig Gasol
      16. José Vicente Muñoz Gómez
      17. Román Ruiz Llamas
      18. Sixte Moral Reixach
      19. Meritxell Cabezón Arbat
      20. Raquel López Hurtado
      21. Jordi Aymamí i Roca
      22. José Luis Díaz Torrevejano
      23. Elisabet Contreras Barceló
      24. Conxita Campoy i Martí
      25. Joan Carles Sánchez Salinas
      26. Alba Arnabat Colomer
      27. Antonio Fortes Gutiérrez
      28. Laura Rodríguez Mesas
      29. Verónica Rodríguez Campos
      30. Juan Ferrús Alborch
      31. Francesc Fosalba Batalla

      Suplents

      1. Pere Pladevall Vallcorba
      2. Mercè Domènech Badia
      3. Jordi Peiró Simón
    • Circumscripció de Girona
      1. Motserrat Palma i Muñoz
      2. Àlex Sàez i Jubero
      3. Juli Fernández i Iruela
      4. Margarita de Arquer i Carreras
      5. Ramón Roqué i Riu
      6. Esther Pagés i Ayats (Independent)

      Suplents

      1. David Maldonado i Gutiérrez
      2. Núria Carreras i Jordi (Independent)
      3. Alfons Jiménez i Cortacans
      4. M. Carme Güell i Parnau (Independent)
      5. Esteve Maurell i Meya
      6. Roser Ortigosa i Fernández
    • Circumscripció de Lleida
      1. Teresa Cunillera i Mestres
      2. Fèlix Larrosa i Piqué
      3. Esperança Farrera Granja
      4. Xavier Gispert Pedrol

      Suplents

      1. Ruben Añé Farré
      2. Josep Caelles Subirana
      3. Marina Forcada Escarp
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Francesc Vallès Vives
      2. Joan Ruiz Carbonell
      3. Maria Lluïsa Lizarraga Gisbert
      4. Anton Ferré Fons (Independent)
      5. Aranzazu Ordovás Laborda
      6. Yolanda Quilez Castan

      Suplents

      1. Soraia Roig Segura
      2. Alejandro Caballero Madrid
      3. Maria Àngels Casado Burillo
      4. Consol Cordero González
      5. Francesc Juan Carceller
      6. Miquel Juncosa Sentís
      7. Rocio León Aller
      8. Kiryat Mercado Garrido
      9. Fernando Pérez Lafita
      10. Blanca Santos Franco
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Maite Arqué i Ferrer
      2. Jordi Guillot i Miravet
      3. Isidre Molas Batllori

      Suplents

      1. Mercedes Page Díaz
      2. Núria Sensat Borràs
      3. Joaquim Llach Mascaró
    • Circumscripció de Girona
      1. Miquel Bofill i Abelló
      2. Josefa Celaya i Armisen
      3. Lluís Maria de Puig

      Suplents

      1. Clara Casanovas i Sarsanedas
      2. Yolanda Vila i Fernández
      3. Rafel Bruguera i Batalla
    • Circumscripció de Lleida
      1. Josep Batlle Farràn
      2. Maria Burgués Bargués
      3. Josep Maria Esquerda Segués

      Suplents

      1. Jordina Freixanet Pardo
      2. Fermí Tordesillas Casals
      3. Maria Ascensió Aparicio Sánchez
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Judith Alberich Cano
      2. Ramon Aleu Jornet
      3. Pere Muñoz Hernández

      Suplents

      1. Maria Jesús Sequera García
      2. Miquel Alonso Herrera
      3. Irene Aragonès Gràcia

Any 2004

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. José Montilla Aguilera
      2. Carme Chacón Piqueras
      3. Elisenda Malaret García (Independent)
      4. Manuel Mas i Estela
      5. Lourdes Muñoz Santamaría
      6. Montserrat Colldeforns i Sol (Independent)
      7. Isabel López Chamosa
      8. Daniel Fernández González
      9. Meritxell Batet Lamaña (Independent)
      10. Jordi Pedret Grenzner
      11. Jordi Marsal Muntala
      12. Esperança Esteve Ortega
      13. Juan Carlos Corcuera Plaza
      14. Maria Dolors Puig Gasol
      15. Joan Oms i Llohis (Independent)
      16. José Vicente Muñoz Gómez
      17. Salvador Illa Roca
      18. Sixte Moral Reixach
      19. Bárbara Baigol Galván
      20. Josep Burgaya Riera
      21. Josefina Altarriba Queraltó
      22. Miquel Ángel Martín López
      23. Raquel López i Hurtado
      24. Glòria Herance Álvarez
      25. José Miguel Moreno Jiménez
      26. Maria Mas Arrufat
      27. Raquel Martínez García
      28. Jaume Anye Palomas
      29. Teresa Rubio i Silva (Independent)
      30. Antoni Montseny Doménech
      31. Jorge Calero Martínez

      Suplents

      1. Maria Paz Sánchez González
      2. Carme Prat Gil
      3. Núria Conesa Primo
    • Circumscripció de Girona
      1. Motserrat Palma i Muñoz
      2. Àlex Sàez i Jubero
      3. Maria Josefa Celaya Armisén
      4. Albert Bramon Vives
      5. Dolors Padilla Richart
      6. Ramón Roqué Riu

      Suplents

      1. Roger Casero Gumbau
      2. Iolanda Pineda Balló
      3. Richard Navarro Ayats
    • Circumscripció de Lleida
      1. Teresa Cunillera i Mestres
      2. Esperança Farrera Granja (Independent)
      3. Albert Falguera Masot (Independent)
      4. Josep Baldillou Salvans

      Suplents

      1. Francesc Sanvicen Torné
      2. Oriol Yuguero Torres
      3. Francesc Caballero García
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Francesc Vallès Vives
      2. Lluïsa Lizarraga Gisbert
      3. Javier Villamayor Camaño
      4. Ernest Benito Serra
      5. Antònia Rosell Olivé
      6. Josep Solé Biosca
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Mercedes Aroz Ibáñez
      2. Jordi Guillot i Miravet
      3. Isidre Molas Batllori

      Suplents

      1. Joaquim Llach i Mascaró
      2. Màrius Jesús García Andrade
      3. Núria Bozzo i Duran
    • Circumscripció de Girona
      1. Miquel Bofill i Abelló
      2. Rafel Bruguera Batalla
      3. Lluis Maria de Puig Olivé

      Suplents

      1. Jordi Casadevall Fusté
      2. Xavier Amores Bravo
      3. Magda Casamitjana Aguilà
    • Circumscripció de Lleida
      1. Josep Maria Batlle Farràn
      2. Maria Burgués Bargués
      3. Josep Maria Esquerda Segués

      Suplents

      1. Jordi Mas Ortega
      2. Rafel Moreno Castro
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Ramon Aleu Jornet
      2. Lluís Aragonès Delgado de Torres
      3. Maria Jose Elices Marcos

      Suplents

      1. Francesc Callau Casanova
      2. Pere Muñoz Hernández
      3. Manuel Fuster Pitarch

Any 2000

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Narcís Serra i Serra
      2. Josep Borrell i Fontelles
      3. Mª Teresa Costa Campi
      4. Raimon Martínez Fraile
      5. Joan Marcet i Morera
      6. Francesc Martin Vigil
      7. Salvador Clotas i Cierco
      8. Isabel López Chamosa
      9. Joan Oliart i Pons
      10. Carme Chacón Piqueras
      11. Germà Bel i Queralt
      12. Jordi Marsal i Muntalà
      13. Jordi Pedret i Grenzner
      14. Lourdes Muñoz Santamaria
      15. M. Dolors Puig i Gasol
      16. José Vicente Muñoz Gómez
      17. Remigio Herrero García
      18. Mª José Velazquez Contreras
      19. Pere de José i Hermens
      20. Ana Mª Plaza Font
      21. Sixt Moral i Reixach
      22. Lucía Solís Cardoso
      23. Manuel Guitiérrez Ruiz
      24. Carme Gamero Castañer
      25. Raquel López Hurtado
      26. Angel Manuel Hernández Guardia
      27. Jordi Pousa i Engroñat
      28. Antoni Mula i Pujol
      29. Alicia Romero Llano
      30. Joan Aguado Masdeu
      31. Eduardo Vicente Gómez

      Suplents

      1. Simón Saura Conesa
      2. Maria Mas i Arrufat
      3. Miguel Angel Rivero Hernández
    • Circumscripció de Girona
      1. Lluís Mª. de Puig i Olivé
      2. Montserrat Palma i Muñoz
      3. Mª Josefa Celaya Armisén
      4. Margarida Castañer i Vivas
      5. Iolanda Pineda i Ballo

      Suplents

      1. Miguel Angel Carnicero i Muñoz
      2. Pere Albó i Marlés
      3. Manuel Pedreira i Font
    • Circumscripció de Lleida
      1. Teresa Cunillera i Mestres
      2. Odón Ventura Ruiz
      3. Rosa Agustí Tribó
      4. Joan Gómez López

      Suplents

      1. Moisés Tomás Alcobé
      2. Maria Victoria Juncà Florejachs
      3. Pilar Nadal Reimat
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Francesc Xavier Sabaté Ibarz
      2. Maria del Carme Miralles i Guasch
      3. Helena Arribas Esteve
      4. Robert Benaiges Cervera
      5. Alejandra Montlleó Vaquer
      6. Alfred Pérez de Tudela Molina

      Suplents

      1. Caterina Ros Ferrán
      2. Joan Sanahujes Rull
      3. Jaume Custodi Canosa
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Mercedes Aroz Ibáñez
      2. Isidre Molas Batllori
      3. Jordi Solé i Tura

      Suplents

      1. Núria Carmona Cardoso
      2. Juli Busquets i Bragulat
      3. Carles Ferré i Cusco
    • >Circumscripció de Girona
      1. Arseni Gibert i Bosch
      2. Rafael Mas i Juli
      3. Lluís Medir i Huerta

      Suplents

      1. Roser Ortigosa i Fernández
      2. Carme Capdevila i Palau
      3. Joan Olóriz i Serra
    • Circumscripció de Lleida
      1. Joan Ganyet Solè
      2. Jaume Gilabert i Torruella
      3. Mercè Rivadulla i Gràcia

      Suplents

      1. Josep Maria Batlle Farràn
      2. Josep Maria Esquerda i Segués
      3. Joan Farré i Viladrich
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Ramon Aleu Jornet
      2. Marta Cid Pañella
      3. Joan Sabaté Borràs

      Suplents

      1. Maria Cinta Meriones Pellisa
      2. Josep Andreu i Domingo
      3. Francisco José Maria Subirats Rosiñol

Any 1996

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Narcís Serra i Serra
      2. Josep Borrell i Fontelles
      3. Jordi Solé i Tura
      4. Mercedes Aroz i Ibáñez
      5. Salvador Clotas i Cierco
      6. Joan Marcet i Morera
      7. Miquel Iceta i Llorens
      8. Jordi Marsal i Muntalà
      9. Anna Balletbó i Puig
      10. Jordi Pedret i Grenzner
      11. Isabel López Chamosa
      12. Pere Jover i Presa
      13. Josep Corominas i Busqueta
      14. Lourdes Muñoz Santamaria
      15. Remigio Herrero i García
      16. Pere de José i Hermens
      17. Maribel Garcia i López
      18. Joan Aguado i Masdeu
      19. Joan Castaño i Auge
      20. José Vicente Muñoz i Gómez
      21. M. Angels Cantero i Gómez
      22. M. Dolors Martínez i Risquez
      23. Lucia Solis i Cardoso
      24. Jaume Portell i Crusats
      25. Sixte Moral i Reixach
      26. Gemma García i Fuertes
      27. Francesc Osan i Tort
      28. Antoni Mula i Pujol
      29. Pepita Pedraza i Alcaide
      30. Manuel Dobarco i Touriño
      31. Gemma Pujals i Pérez
      32. Carmen García i Soler

      Suplents

      1. Rosa M. Muga i Ocaña
      2. Ramón Camps i Roca
      3. José Lora i Fernández
    • Circumscripció de Girona
      1. Lluís Mª. de Puig i Olivé
      2. Montserrat Palma i Muñoz
      3. Rafel Bruguera i Batalla
      4. Albert Bramon i Vives
      5. Mª Pilar Mundet i Torres (Independent)

      Suplents

      1. Eudald Fajula i Vilamitjana
      2. David Corral i García
      3. Dolors Padilla i Richart
    • Circumscripció de Lleida
      1. Teresa Cunillera i Mestres
      2. Narcís Balagué i Bosch
      3. Lluís Pau Torres i Ruiz
      4. Ramón Espinal i Cabeceran (Independent)

      Suplents

      1. Francesc Ferrer i Moreno
      2. Jaume Niubó i Solà
      3. Josep Pau i Pernau
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Francesc Xavier Sabaté Ibarz
      2. Lluís Miguel Pérez Segura
      3. Alfredo Pérez de Tudela Molina
      4. Carmen Aleu Sendra
      5. Joaquin Jesús Espuña Bayarri
      6. Jaume Antich Balada

      Suplents

      1. Juan Pablo Casquero Gómez
      2. Argimiro García Madero
      3. José Beltrán Piñol
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Jordi Maragall i Noble
      2. Francesca Martí i Vigil
      3. Carmina Virgil i Rodón

      Suplents

      1. Joan Oliart i Pons
      2. Montserrat Domènech i Borrull
      3. Bárbara Melenchón i Serrano
    • Circumscripció de Girona
      1. Arseni Gibert i Bosch
      2. Joan Llenas i Juscafresa (Independent)
      3. Mª Dolors Oms i Bassols

      Suplents

      1. Tomàs Sobrequès i Callicò
      2. Antoni Escudero Martínez
      3. Mª Dolors Fernández i Berges
    • Circumscripció de Lleida
      1. Miquel Aguilà i Barril
      2. Hortensia Alonso Veiga
      3. Antoni Roig i Pérez

      Suplents

      1. Josep Maria Batlle Farràn
      2. Alejandro Mir i Fo
      3. Narcís Balagué i Bosch
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Ramon Aleu Jornet
      2. Helena Arribas Esteve
      3. Antonio Sánchez Lucas

      Suplents

      1. Ricardo Husillos Callizo
      2. Josep Maria Salvo Güell
      3. Obdulia Celia Morales Gómez

Any 1993

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Narcís Serra i Serra
      2. Josep Borrell i Fontelles
      3. Jordi Solé i Tura
      4. Eduardo Martín Toval
      5. Mercedes Aroz Ibáñez
      6. Salvador Clotas i Cierco
      7. Joan Marcet i Morera
      8. Anna Balletbó i Puig
      9. Francisco Neira León
      10. Jordi Marsal i Muntalà
      11. Pere Ll. Jover i Presa
      12. Carme Figueras i Siñol
      13. Jordi Pedret i Grenzner
      14. Josep Corominas i Busqueta
      15. Remigio Herrero i García
      16. Eduard Tortajada i Molina
      17. Jordi Terrades i Santacreu
      18. Mª Isabel García López
      19. Iñaki Guerrero Barbecho
      20. Ricard Torrell i Blanquer
      21. Montserrat Domènech i Borrull
      22. Víctor Forgas i Cabrera
      23. Lucia Solis i Cardoso
      24. Florentino Pérez Gil
      25. David Pérez Ibáñez
      26. Jaume Minguell i Morros
      27. José Luis Jimeno Sáez
      28. Tomasa Jiménez Frías
      29. Ramón Creixell i Martí
      30. Pepita Pedraza Alcaide
      31. Josep M. Moratalla i Martínez
      32. Antoni Meseguer i Mateo

      Suplents

      1. Mª Pilar Puig i Giner
      2. Mª Lourdes Muñoz Santamaria
      3. Conxita Morte i Andreu
    • Circumscripció de Girona
      1. Lluís Mª. de Puig i Olivé
      2. Joan Manuel del Pozo i Álvarez
      3. Mª Dolors Oms i Bassols
      4. F. Xavier Corominas i Mainegre
      5. Antoni Juanals i Roman

      Suplents

      1. Mª Núria Bonshoms i Alemany
      2. Josep Guix i Feixas
      3. Miquel Fañanàs i Serrallonga<
    • Circumscripció de Lleida
      1. >Josep Pau i Pernau
      2. Josep Ramón Mòdol i Pifarré
      3. José Mª Turmo i Barrabés
      4. Verònica Martínez i París

      Suplents

      1. Jordi Mas i Bentanachs
      2. José Farré i Rocaspana
      3. Margarida Torrent i Fabregat
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Francesc Xavier Sabaté Ibarz
      2. Jaume Antich Balada
      3. Lluís Miquel Pérez Segura
      4. Antonio Piñol Cort
      5. Elena Arribas Esteve
      6. Núria Borrell Gàllego

      Suplents

      1. Gabriel Mas Montagut
      2. Alfonso Arcelin Tadal
      3. Antoni Lluís Josep Sabatè Ibarz
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Victòria Camps i Cervera
      2. Jordi Maragall i Noble
      3. Marta Mata i Garriga

      Suplents

      1. Jordi Labòria i Martorell
      2. Francesc Xavier Vilà i Blanche
      3. Núria Bozzo i Duran
    • Circumscripció de Girona
      1. Arseni Gibert i Bosch
      2. Montserrat Palma i Muñoz
      3. Josep Vicente i Romà

      Suplents

      1. Tomàs Sobrequès i Callicó
      2. Pere Gibert i Geli
      3. Mª Dolors Fernández i Berges
    • Circumscripció de Lleida
      1. Miquel Aguilà i Barril
      2. Hortensia Alonso Veiga
      3. Antoni Roig i Pérez

      Suplents

      1. Josep Maria Batlle Farràn
      2. Alejandro Mir i Fo
      3. Narcís Balagué i Bosch
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Ramon Aleu Jornet
      2. Mariano Gil Agné
      3. Misericòrdia Vallès Freixa

      Suplents

      1. Yvonne Márquez Sabanes
      2. Josefa Pilar Gil Llaó
      3. Lídia Martorell Domingo

Any 1989

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Narcís Serra i Serra
      2. Eduardo Martín i Toval
      3. Salvador Clotas i Cierco
      4. Jordi Solé i Tura
      5. Josep Borrell i Fontelles
      6. M. Dolors Renau i Manen
      7. Joan Marcet i Morera
      8. Anna Balletbó i Puig
      9. Carlos Navarro i Gómez
      10. Mercedes Aroz i Ibáñez
      11. Francisco Neira i León
      12. Pere Ll. Jover i Presa
      13. Juli Busquests i Bragulat
      14. Jordi Marsal i Muntalà
      15. Jordi Pedret i Grenzner
      16. Carme Figueras i Siñol
      17. Josep Corominas i Busqueta
      18. Roman Ruiz i Llamas
      19. Dagoberto Moreno i Palacios
      20. Francesc Trillas i Jané
      21. Celestino Corbacho i Chavez
      22. Remigio Herrero i García
      23. Anna M. Gual i Casals
      24. Pere de José i Hermens
      25. Amadeu Serra i Banús
      26. Montserrat Soler i Carnicer
      27. Antoni Pàmies i Gombau
      28. M. Pilar Puig i Giner
      29. Oriol Civil i Desveus
      30. Josep M. Moratalla i Martínez
      31. Germà Pedra i Peñalver
      32. Núria Carmona i Cardoso

      Suplents

      1. M. Jesús Fanego i Lorigados
      2. Francisco Fuentes i García
      3. Jaume Fort i Costa
    • Circumscripció de Girona
      1. Lluís Mª. de Puig i Olivé
      2. Joan Manuel del Pozo i Álvarez
      3. Mª Dolors Oms i Bassols
      4. Albert Bramon i Vives
      5. Mª Dolors Fernández i Berges

      Suplents

      1. Josep Melcior Muñoz i Ayats
      2. Pere Moradell i Puig
      3. Antoni Gustems i Torrent
    • Circumscripció de Lleida
      1. Josep Pau i Pernau
      2. Josep Ramón Mòdol i Pifarré
      3. Víctor Orrit i Ambrosio
      4. Teresa Josa i de Riu

      Suplents

      1. Odón Ventura i Ruíz
      2. Agustín Payá i Romero
      3. Isidre Sentis Sales
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Jaume Antich Balada
      2. Ignasi Carnicer i Barrufet
      3. Montserrat Duch i Plana
      4. Lídia Martorell i Domingo
      5. Germà Manel Bel Queralt

      Suplents

      1. Alfonso Arcelín Tadal
      2. Benjamín Rodríguez Fuertes
      3. Francisco Eugenio Medina Vicente
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Jordi Maragall i Noble
      2. Joan Reventós i Carner
      3. Josep M. Triginier i Fernández

      Suplents

      1. Xavier Vilà i Blanche
      2. Manuel Alberich i Olivé
      3. Nuria Bozzo i Durán
    • Circumscripció de Girona
      1. Francesc Ferrer i Gironés
      2. Pere Jordi Piella i Vilaregut
      3. Martí Sans i Pairuto

      Suplents

      1. Daniel Carmona i Guerrero
      2. Josep Guix i Feixas
      3. Josefa Díaz i Pagés
    • Circumscripció de Lleida
      1. Miquel Aguilà i Barril
      2. Francesc Caballero
      3. Antoni Roig i Pérez

      Suplents

      1. Josep Maria Batlle Farràn
      2. M. Àngels Solà
      3. Joan Cortina
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Francesc Xavier Amorós i Sola
      2. Carlos Barral i Agesta
      3. Francesc Xavier Sabaté i Ibarz

      Suplents

      1. Robert Sarobé i Vilella
      2. Josep Guasch i Luján
      3. Rosa Maria Vandellós i Lleixà

Any 1986

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Narcís Serra i Serra
      2. Ernest Lluch Martín
      3. Joan Majó Cruzate
      4. Eduardo Martín Toval
      5. Salvador Clotas Cierco
      6. Josep Mª Triginer Fernández
      7. Joan Marcet i Morera
      8. Josep Borrell Fontelles
      9. Anna Balletbó Puig
      10. Juli Busquets Bragulat
      11. Francisco Neira i León
      12. Carlos Navarro Gómez
      13. Pere Ll. Jover Presa
      14. Mercedes Aroz Ibáñez
      15. Jordi Marsal Muntalà
      16. Ramón Vancell Trullas
      17. Manuela de Madre Ortega
      18. Jordi Mª Pedret Grenzner
      19. Josep Corominas Busqueta
      20. Josep Mª Rañé Blasco
      21. Roman Ruíz Llamas
      22. Francesc Trillas Jané
      23. Celestino Corbacho Chávez
      24. Enrica Mata Perales
      25. Marcel Gabarró Pallarés
      26. Gemma Pujals Pérez
      27. Jordi Villarroya Tarrés
      28. Fermín Casquete Álvarez
      29. Miquel Arisa Coma
      30. Félix Chico Vara
      31. Víctor Iglesias Cervera
      32. Antoni Pamies Gombau
      33. Germà Pedra Peñalver

      Suplents

      1. Josep Coll Pamies
      2. Joan Arch Matas
      3. Assumpta Baig Torras
    • Circumscripció de Girona
      1. Lluís Mª. de Puig i Olivé
      2. Joan Manuel del Pozo i Álvarez
      3. Miquel Fañanas i Serrallonga
      4. Joan Albesa i Poncet
      5. Joan Armangué i Ribas

      Suplents

      1. Carles Alsina i Carrera
      2. Esteve Puig i Riera
      3. Miquel Massallé i Solanellas
    • Circumscripció de Lleida
      1. Josep Pau i Pernau
      2. Santiago Bedoya i Alejandre
      3. Joan Font i Carrera
      4. Teresa Utgés i Nogués

      Suplents

      1. Joan Viles i Dalmau
      2. Jesús Escudero i Gallego
      3. Jaume Farrando i Alés
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Jaume Antich Balada
      2. Ignasi Carnicer i Barrufet
      3. Gabriel Mas i Montagut
      4. Juan Chavarria i Altadill
      5. Antonio Luis Sabaté i Ibarz

      Suplents

      1. Francisco Cano Medaño
      2. Alfonso Arcelin Tadal
      3. Juan Ruiz i Carbonell
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Jordi Maragall i Noble
      2. Joan Reventós i Carner
      3. Cesáreo Rodríguez-Aguilera Conde

      Suplents

      1. Rafael Ballus Peraferrer
      2. Manuel Alberich i Olivé
      3. Félix Sogas Mascaro
    • Circumscripció de Girona
      1. Francesc Ferrer i Gironés (Independent)
      2. Emili Pallach i Carolà
      3. Lluís Sacrest i Villegas

      Suplents

      1. Martí Sans i Pairuto
      2. Mª Dolors Fernández i Berges
      3. Eudald Fajula i Vilamitjana
    • Circumscripció de Lleida
      1. Josep Armèngol i Carrera
      2. Amadeu Clarià i Esteban
      3. Jaume Magre i Servet

      Suplents

      1. Antoni Falguera i Pons
      2. Alejandro Rivera Ramí
      3. José Manuel Vicente Abanades
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Francesc Xavier Amorós i Sola
      2. Carlos Barral i Agesta
      3. Francesc Xavier Sabaté i Ibarz

      Suplents

      1. Robert Sarobé i Vilella
      2. Josep Guasch i Luján
      3. Juan Clavé Morell

Any 1982

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Josep-Maria Obiols i Germa (Raimon Obiols)
      2. Ernest Lluch i Martín
      3. Josep Verde i Aldea
      4. Eduardo Martín Toval
      5. Josep-Maria Triginer i Fernández
      6. Salvador Clotas i Cierco
      7. Xavier Tubert de Ventòs
      8. Rodolf Guerra i Fontana
      9. Anna-Maria Balletbó i Puig
      10. Francisco Neira y León
      11. Juli Busquets i Bragulat
      12. Pere Jover i Presa
      13. Francisco Ramos y Molins
      14. Jordi Marsal i Muntalà
      15. Ramón Vancell i Trullas
      16. Maria-Dolors Renau i Manen
      17. Joan Colom i Naval
      18. Joan Marcet i Morera
      19. Javier Soto y Cortes
      20. Joan Blanch i Rodríguez
      21. Manuela de Madre y Ortega
      22. Manel Mas i Estela
      23. Jaume Bertran i Carbonell
      24. Pilar Ferran i Hernández
      25. Isidro Carpio y García
      26. Josep-Maria Rañè i Blasco
      27. Joan Aguado i Masdeu
      28. Joan Roma i Cunill
      29. Josep Mayoral i Antigas
      30. Josep Badia i Torras
      31. Lluís Pérez i Reguera
      32. Pere Navarro i Morera
      33. Ramón Sitjà i Domènech
      34. Maria-Neus Puig i Vilanova
      35. Miquel Sanllehy i García
      36. Amelia Balcells i Ràfols
      37. Carles González i Soler
    • Circumscripció de Girona
      1. Lluís Mª. de Puig i Olivé
      2. Joan Manuel del Pozo i Álvarez
      3. Miquel Fañanas i Serrallonga
      4. Joan Sureda i Casamor
      5. Arseni Gibert i Bosch
      6. Joan Arru i Ferrer
      7. Manueol Duran i Pons
    • Circumscripció de Lleida
      1. Josep Pau i Pernau
      2. Teresa Cunillera i Mestres
      3. Miquel Aguila i Barril
      4. Antoni Roig i Pérez
      5. Abelardo Fajardo i Moreno
      6. Carmina Pardo i Mestre
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Jaume Antich Balada
      2. Ignasi Carnicer i Barrufet
      3. Jaime Custodi Torres
      4. Sebastià Barrufet Rialp
      5. Francesc Xavier Sabaté Ibarz

      Suplents

      1. Fernando Sánchez Camins
      2. Joan Ruiz i Carbonell
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Josep Andreu i Abello
      2. Alexandre Cirici i Pellicer
      3. Jordi Maragall i Noble
    • Circumscripció de Girona
      1. Francesc Ferrer i Gironè
      2. Emili Pallach i Carola
      3. Jaume Sobrequès i Callico
    • Circumscripció de Lleida
      1. Josep Ball i Armengol
      2. Amadeu Clarià i Esteban
      3. Ramón Vilalta i Oliva
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Carlos Barral Agesta
      2. Rafael Nadal Company
      3. José Vidal Riembau (Pep Jai)

Any 1979

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Joan Reventós i Carner
      2. Josep Mª Triginer i Fernández
      3. Josep Verde i Aldea
      4. Luis Fuertes y Fuertes
      5. Eduardo Martín y Toval
      6. Carlos Cigarrán y Rodil
      7. Josep Mª Obiols i Germà
      8. Juli Busquets i Bragulat
      9. Marta Angela Mata i Garriga
      10. José Valentín y Antón
      11. Rodolf Guerra i Fontana
      12. Francesc Ramos i Molins
      13. Xavier Rocha i Rocha
      14. Lluís Armet i Coma
      15. Francisco Parras i Collado
      16. Anna Balletbó i Puig
      17. Salvador Clotas i Cierco
      18. Pere Jover i Presa
      19. Jaume Valls i Ortíz
      20. Josep Clofent i Rosique
      21. Victoriano Sánchez y Moreno
      22. Jaume Bertran i Carbonell
      23. Ignacio Pujana y Fernández
      24. Joan Comas i Basagañas
      25. Manuel García y García
      26. Jordi Marsal i Muntalà
      27. Josep Font i Bernaus
      28. Manuel Royes i Vila
      29. Francisco José Luna y Cervera
      30. Josep Manzano i Castellblanque
      31. Gonzalo M. Crespo y Prieto
      32. Ramón Fernández i Jurado
      33. José Luis Puertas y Jiménez
      34. Marcelino Romo y Medina
      35. Antoni Verdaguer i Viaplana
      36. Joaquim Llach i Mascaró
    • Circumscripció de Girona
      1. Ernest Lluch i Martín
      2. Lluís Maria de Puig i Oliver
      3. Ferran Rodríguez i Rodríguez
      4. Esteve Ripoll i Cornell
      5. Pere Jordi Piella i Vilagut
    • Circumscripció de Lleida
      1. Josep Pau i Pernau
      2. Josep Mujal i Roig
      3. Joan Ganyet i Soler
      4. Teresa Cunillera i Mestres
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Josep Vidal i Riembau (Pep Jai)
      2. Andreu Limón i Giménez
      3. Francesc Secall i Masip
      4. Jaume Antich i Balada
      5. Joaquim Maria García i Roselló
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Josep Andreu i Abello
      2. Joan Casanelles i Ibars
      3. Alexandre Cirici i Pellicer
    • Circumscripció de Girona
      1. Francesc Ferrer i Gironès
      2. Josep Rahola i d'Espona
      3. Jaume Sobrequès i Callico
    • Circumscripció de Lleida
      1. Josep Ball i Armengol
      2. Amadeu Clarià i Esteban
      3. Josep Xammar i Peña
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Carles Martí i Massaguer
      2. Rafael Nadal Company
      3. Josep Subirats i Pinyana

Any 1977

  • Congrés dels Diputats
    • Circumscripció de Barcelona
      1. Joan Reventós i Carner
      2. Josep Mª Triginer i Fernández
      3. José Andreu Abellò
      4. José Mª Obiols Germà
      5. Luis Fuertes Fuertes
      6. Eduardo Martín Toval
      7. Julio Busquets Bragulat (Independent)
      8. Francisco Ramos Molins
      9. Marta Mata Garriga
      10. Rodolfo Guerra Fontana (Independent)
      11. Carlos Cigarran Rodil
      12. Juan Alamillo Cuesta
      13. Narciso Serra Serra
      14. Joaquin Jou Fonolla
      15. Mª Rosa Barenys Martorell
      16. Jorge Vallverdú Gimeno (Independent)
      17. Victoriano Sánchez Moreno
      18. Ramón Fernández Jurado
      19. Ana Mª Balletbó Puig
      20. José Mª Irurtia López
      21. José Font Bernaus
      22. Antonio Soler Meca
      23. Francisco Martí Jusmet (Independent)
      24. Manuel Garriga Miralles
      25. Antonio Verdaguer Vilaplana
      26. Garcilaso Antonio Aguado Sánchez
      27. José Ramón Cañizares López (Independent)
      28. Jacinto Humet Palet
      29. José Espinas Xiville
      30. Mercedes Aroz Ibáñez
      31. Ramón Manet Rodón
      32. Jaime Casanova Escussol
      33. Elías López Blanco
      34. José Cutillas Tomás
      35. Miguel Castany Foix (Independent)
      36. Maria Torrent Rius
    • Circumscripció de Girona
      1. Ernest Lluch i Martín
      2. Rosina Lajo
      3. Lluis Sacrest
      4. Antoni Lázaro
      5. Esteve Ripoll
    • Circumscripció de Lleida
      1. Felip Lorda
      2. Josep Pané Argelich
      3. Josep Sanmartí i Boncomte
      4. Manuel Hueso i Porcar
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Josep Vidal i Riembau (Pep Jai)
      2. Pedro Ramón Moliner
      3. José Bayerri Raga
      4. Sabine Moeller Bentlin
      5. Ramón Barrabeig Vilella
  • Senat
    • Circumscripció de Barcelona
      1. José Benet Morell
      2. Francisco Candel Tortajada
      3. Alexandre Cirici i Pellicer
    • Circumscripció de Girona
      1. Pere Portabella i Ràfols
      2. Jaume Sobrequès i Callico
      3. Salvador Sunyer i Aimeric
    • Circumscripció de Lleida
      1. Rossend Audet Puncernau
      2. Josep Ball i Armengol
      3. Felip Solé i Sabarís
    • Circumscripció de Tarragona
      1. Josep Antón Baixeras
      2. Carles Martí i Massaguer
      3. Joep Subirats i Pinyana